0
נגישות

קידום אתרים באינטרנט

מנועי החיפוש המובילים באינטרנט בודקים את כל האתרים אשר מופיעים בהם בצורה קפדנית. משנים את דירוג ההופעה שלהם, מילות חיפוש הרלוונטיות אליהם, קטגוריות שייכות לכל אתר בנפרד ואף לכל דף אינטרנט בנפרד, מיקום בתוצאות של אתרי האינטרנט ועוד. מנועי החיפוש ברשת האינטרנט בעקיפין משפיעים על הכנסותיהם של כלל העסקים המופיעים בהם.

בארץ ישנם מספר מנועי חיפוש מובילים שהינם שימושיים על ידי ישראלים רבים כמו גוגל ישראל, וואלה, YNET, YAHOO, נענע10, תפוז, MSN, NETEX. מנוע החיפוש הפופולארי ביותר כיום בארץ הינו גוגל, ולכן אם אתם שוקלים באיזה מנוע חיפוש כדאי להשקיע, אז בחירת קידום האתר שלכם במנועי החיפוש תהיה באופן טבעי, הבחירה במנוע החיפוש גוגל כמשתלמת ביותר מפני שהיא תכניס לאתר יותר מבקרים ויותר לקוחות פוטנציאליים.

קידום אתרים ברשת האינטרנט מתבצע בשיתוף פעולה ביניכם בעלי אתרי האינטרנט ובין חברות קידום אתרים באינטרנט. חברת קידום אתרים היא חברה שהינה בעלת ידע ומומחיות אשר בוחנת את אתר האינטרנט שלכם ולאחר בחינתו על ידי צוות מומחים של החברה, היא מציעה מגוון דרכים ופעולות לשיפור כניסות גולשים, כניסות חוזרות, מהירות טעינת דפים ואפילו הגדלת הכספים. רוב רובה של העבודה נעשית לשיפור מיקום האתר בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל בביטוי בו אתם מעוניינים ועל זה בעיקר אתם משלמים ומצפים לתוצאות.

בתחום קידום אתרים באינטרנט ישנה תחרות רבה, עבור כל ביטוי מתקיימת מלחמה של עשרות ואפילו מאות אתרי אינטרנט שונים. כחלק מהשירות, חלק מחברות קידום האתרים מציעות דרכים לעיצוב מחדש של אתרי אינטרנט, תכנון מחודש של דפי האתר וביצוע אופטימיזציה לגבי קוד האתר והתוכן המופיעים בו. כל זאת על מנת לקבל דירוג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש ולעזור בתהליך הקידום כולו.

בקידום אתרים באינטרנט חשוב להשקיע גם בבנייה ועיצוב האתר, כך שיהיה נוח לעשות לו אופטימיזציה עבור הקידום. מנועי החיפוש מסוגלים לקרוא את עמודי אתר האינטרנט על פי תכנם, מיקומו של כל דף מהאתר שלכם יכול להיות בכל מקום בתוצאות החיפוש.

גוגל אינה מציגה תוצאות מתחת למקום ה- 1000, אבל גם אין הרבה סיכויים שמשתמש, חרוץ ככל שיהיה, ירחיק לכת עד שם. הוספת קישורים מכל העמודים והדפים של האתר לכל התכנים הרלוונטיים יכול להוסיף. במקרה כזה, הגולש יישאר באתר הרבה יותר זמן כי הוא יעבור בין מספר דפים שונים באתר שלכם.

רוב מנועי החיפוש מקדמים את אתרי האינטרנט השונים על פי רלוונטיות של הטקסט המופיע בכל דף מול מילות החיפוש, ולכן בקידום אתרים חובה לדאוג לתוכן הדפים ולאתר בכלל. כתיבת תוכן רלוונטית אמורה להתבצע על ידכם, בעלי אתרי האינטרנט. חברת הקידום אחראית על הצגת התוכן שכתבתם בצורה הרלוונטית ביותר למנועי החיפוש ועל ביצוע אופטימיזציה.

כשעושים קידום לאתר אינטרנט יש צורך בין היתר לבצע שינויים בתוך האתר עצמו. לרוב, יש לחברות קידום האתרים מתכנתים שעושים זאת עבור הלקוח ואין צורך להטריד את בונה האתר, אלא אם בעל האתר מעוניין בכך ומתעקש.

קידום אתרים באינטרנט הפך להיות תחום כלכלי, חברות קידום אתרים לוקחות הרבה כסף בתמורה לשירותים ולידע שהם מספקים. יש הרבה מאוד מקדמי אתרים, אבל יש מעט מאוד מקדמי אתרים שהם באמת מומחים ברמה הגבוהה ביותר ויכולים להשיג תוצאות ראשונות בביטויים קשים.

היום יש הרבה חברות קידום אתרים ומיליונים של תוצאות עבור כל ביטוי מבוקש במנועי החיפוש. בסופו של דבר, נוצר מצב שבביטויים מבוקשים המספקים הכנסה כלכלית גדולה לאתרים המתחרים עליהם, אפשר לראות שכל העמוד הראשון הם אתרים הנתמכים במקדמי אתרים מקצועיים ולעיתים גם בעמוד השני. בגלל התחרות הצמודה, למרות שיכול להיות שהידע החופשי בתחום קידום האתרים שידוע לכל מקדמי האתרים ברמה הטובה כבר מומש. ההבדל יתבטא בין המקום הראשון למקום האחרון בין חברות הקידום בכך שיש הרבה טריקים חוקיים שאינם ידועים לכל המקדמים ורק מומחים בכירים בעלי ניסיון רב יודעים אותם וגם כל מיני טכניקות נוספות. למשל חברת קידום בעלת וותק רב יכולה לספק מספר קישורים רב יותר ובקלות יותר לעומת מקדם אתרים מקצועי, אבל עם פחות וותק. אין זה אומר שהוא לא יכול לעקוף אותם, אבל יש לבעלי הוותק יתרון יחסי בשלב של קו הזינוק.

צור קשר

שם פרטי
שם משפחה
טלפון
אימייל
פרטי פניה