טיפים לבחירת מעבדה לתיקון המקבוק שלך

Table of Contents

תקלות מסוימות דורשות את שליחת המקבוק למעבדת תיקונים. כיצד נבחר את הנכונה שבהן?

מוצרי אפל ידועים באיכות ובביצועים שלהם. אנשים רבים מעדיפים לרכוש מוצרי אפל בזכות אמינותם ועמידותם לאורך זמן. כל מוצר שחברת אפל משחררת הוא מוצר יקר ומוערך ויש לשמור עליו בצורה נכונה. מחשבי מקבוק מוכרים ככאלה בעלי ביצועים כבירים וככאלה הצריכים תיקון רק לאחר שימוש ממושך. אך עדיין, אם אתם בעלי מחשב מקבוק סביר להניח שמתישהו תצטרכו לשלוח אותו לתיקון.

התקלות הטכניות הנפוצות ביותר במחשבי מקבוק הן התעקויות, איכות מצלמה ירודה, התרוקנות סוללה ואיטיות של המערכת כולה.

כדי לתקן תקלות אלו אתם צריכים למצוא מעבדה מקצועית המתמחה בתיקוני מחשב אפל לרבות מקבוק.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את המעבדה שתתקן את המקבוק שלכם:

בדקו באם הטכנאים במעבדה מנוסים בתיקון מקבוק

כאשר אתם מפקידים את המקבוק היקר ערך שלכם במעבדת תיקונים, אתם צריכים לבטוח בה שהם יודעים את העבודה שהם עושים. וודאו כי הטכנאים במעבדה מנוסים ויודעים לתקן מחשבי מקבוק. תוכלו לבדוק זאת ברשת על פי תגובות גולשים ולפי המלצות שתשמעו מקולוגות ומכרים.

בדקו את עלות תיקון המק

בררו מחירי תיקון לפני שאתם שולחים את המקבוק שלכם לתיקון. ישנן מעבדות שלוקחות מחירים מופקעים ומשתמשות בחלקי חילוף פגומים או שאינן יודעות כלל איך לגשת אל הבעיה.

בחרו במעבדה שמתקנת מקבוק עד לרמת הרכיב – זה ישתלם לכם

בואו נתחיל הפוך, שלחתם את המקבוק למעבדה שהטכנאים שלה לא הכי מנוסים בתיקון לוח אם של המקבוק. הם יצטרכו להחליף לכם את כולם ואתם תצטרכו לשלם על לוח אם חדש, ותשלמו הרבה. לכן, חשוב מאוד שהמעבדה שאליה תשלחו את המקבוק שלכם לתיקון תדע לתקן את החלקים עד לרמת הרכיב כך שאם יהיה אפשרי לפתור את התקלה בעזרת תיקון בלבד, לא יהיה צורך בהחלפת רכיבים שלא לצורך ואתם תוכלו לחסוך הרבה מאוד כסף.

המיקום של מעבדת השירות לתיקון המק חשוב לא פחות

אתם וודאי לא רוצים להיות מטורטרים הלוך ושוב על מנת לשלוח לאסוף את המק שלכם מתיקון. וודאו כי המעבדה נמצאת במקום נגיש ונוח וגם מציעה שירותי משלוח מיוחדים למקרים בהם לא תוכלו להגיע פיסית אל המעבדה.

רצוי כי המעבדה תבצע בדיקה ללא עלות

אם מעבדת מחשבים רוצה לתת שירות טוב ללקוחותיה, היא תאבחן את הבעיה במקבוק שלכם ללא עלות. למה זה חשוב? כי יכול להיות שהבעיה היא לא כזו נוראית והתיקון שלה הוא מאוד פשוט ואפילו לא דורש להשאיר את המקבוק במעבדה. במקרה כזה חובת ההוכחה על מעבדת השירות להיות אמינה עם הלקוח.